Apex Legends z 7. sezonem!

Studio Respawn ogłosiło, że Sezon 7 Apex Legends – Wstąpienie rozpocznie się już 4 listopada! Pierwsza oficjalna zapowiedź dotyczy nadchodzącego sezonu – nowej Legendy zwanej Horizon i trzeciej mapy – Olimp. Pojawią się również nowe Opowieści z Odludzia, dzięki którym fani Apex Legends będą przyjrzeć się Olimpowi, mieście w chmurach, a także dowiedzieć się więcej o podróży Horizon na arenę i o tym, w jaki sposób zamierza opuścić ją w jednym kawałku.

Gdy Olimp popada w kryzys energetyczny, Horizon i jej robotyczny towarzysz, N.E.W.T., wyruszają w daleką podróż w poszukiwaniu kryształów, które mogą uratować jej ojczystą planetę. Horizon udaje się w nieznane, pocieszona jedynie perspektywą ocalenia rodziny i domu. Przez zdradę, która brutalnie uniemożliwia szczęśliwe zakończenie jej podróży, zagubiona w czasie Horizon wraca do domu i walczy o powrót do swego syna.

Wraz z Sezonem 7 Wstąpienie Horizon przybywa na Odludzie, a wraz z nią kolejna arena w Apex Legends, Olimp. Po więcej szczegółów na temat tego, co nadchodzi w Sezonie 7 – Wstąpienie, zapraszamy na oficjalną stronę Apex Legends.