Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey za darmo na próbę

Assassin’s Creed Odyssey zostanie udostępniony na wszystkich platformach do sprawdzenia zupełnie za darmo. Ubisoft przygotowało również promocję na grę.

Assassin’s Creed Odyssey to jedna z najlepszych części przygód Assassin’a. Gracze, którzy do dnia dzisiejszego nie mieli okazji sprawdzić tego tytułu teraz będą miały świetną ku temu okazję. Ubisoft postanowiło udostępnić przez najbliższy weekend grę bez dodatkowych opłat i to na wszystkich platformach sprzętowych.

„Akcja Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji podczas Złotej Ery Aten, pośród jednego z najgroźniejszych konfliktów w historii – wojny peloponeskiej. Grając jako Alexios lub Kassandra, gracze wyruszą w epicką podróż podczas której odkryją prawdę o swojej tajemniczej przeszłości i staną się legendarnymi greckimi bohaterami.”

Darmowa pełna wersja próbna będzie dostępna od 19 do 22 marca na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach. Osoby, które zdecydują się zakupić pełną wersję gry będą mogły to zrobić w dedykowanej promocji.