Demo Ghostrunnera trafiło na Steam

Bezpłatne demo Ghostrunnera jest dostępne na platformie Steam. Pozostanie na niej przynajmniej do dnia premiery, którą wyznaczono na 27 października – informują wydawcy All in! Games oraz 505 Games.

Ghostrunner to gra akcji stworzona przez studio One More Level przy współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks. Jest osadzona w cyberpunkowym świecie, a rozgrywka opiera się na mechanice one-hit-one-kill. Tym razem w ramach udostępnionego dema gracze będą mogli zmierzyć się z dwoma pierwszymi poziomami, więc czekać na nich będzie 30 minut czystej rozrywki – walki z przeciwnikami przy użyciu ostrej katany oraz przemieszczania się po wieży-mieście. Wyniki najlepszych będą przedstawione w specjalnej tabeli, dzięki czemu będzie można porównać się ze swoimi znajomymi na Steam oraz zaprezentować swój rezultat w mediach społecznościowych.
Przypomnijmy, że cena regularna pełnej wersji tego tytułu wyniesie $29.99 / €29.99 / £24.99, a dla osób, które zdecydują się zakupić grę w przedsprzedaży, czekają promocyjne ceny oraz specjalna katana (dotyczy PC, PlayStation 4, Xbox One).
Więcej informacji na temat Ghostrunnera można znaleźć na głównej stronie gry, dostępnej w kilku wersjach językowych, a także TwitterzeFacebookuInstagramie i Discordzie.