Dziś premiera Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Nadszedł czas! Ukochane torbacze graczy, Crash i Coco Bandicoot, powracają, by zabrać nas na wyboistą przejażdżkę kosmicznego kalibru w zupełnie nowej grze Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Długo oczekiwana kontynuacja oryginalnej trylogii Crasha Bandicoota jest już dostępna na całym świecie na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i rodzinie urządzeń Xbox One firmy Microsoft, w tym na Xbox One X.

Jako pierwszy oryginalny tytuł serii Crash Bandicoot od ponad dekady i największa gra z Crashem w historii*, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas został zbudowany od podstaw i niesie ze sobą nawałnicę absurdalnych wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się gracze. W produkcji zostają odkryte cztery potężne Maski Kwantowe, strażnicy czasu i przestrzeni, które muszą zostać ponownie połączone, aby przywrócić porządek w multiwersum.

Fani mogą grać jako nowo zaprojektowany Crash lub Coco w swojej wyprawie na ratunek multiwersum, a nawet wcielić się w diabelskiego dr Neo Cortexa, Dingodile’a lub Tawnę, z których każda postać ma własny, unikalny styl gry. Wiele poziomów w grze zawiera wymagające ogromnego skupienia sekwencje platformowe ze zmienną perspektywą, które fani znają i uwielbiają, podczas gdy inne skonfrontują graczy z potężnymi bossami, szybkimi przejażdżkami na wierzchowcach i ekscytującymi pościgami. To oznacza, że poziomy są ogromne, bossowie jeszcze bardziej złowrodzy, a rozgrywka jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas oferuje szalenie dużo dodatkowej zabawy w momencie, gdy gracze odblokują opcjonalne Osie Czasu i Taśmy Flashback, uzyskają dostęp do obszarów bonusowych, a także pokuszą się o zdobywanie klejnotów, nowych przedmiotów kosmetycznych, kolorowych klejnotów i więcej owoców wumpa, niż zdołają unieść. Całkowicie nowy sposób rozgrywki, zwany trybem N. Verted, zapewnia graczom alternatywne perspektywy, efekty dźwiękowe, muzykę i, w niektórych wymiarach, dodatkowe transformacje, których można doświadczyć. Fani mogą również spróbować swoich sił w trybach Modern i Retro lub mierzyć się w maksymalnie cztery osoby, w trybie rywalizacji Bandicoot Battle lub trybie współpracy Pass N. Play – ponieważ warto dzielić się z innymi.