E3 2020

E3 2020 – targi w Los Angeles zagrożone?

Czy targi E3 2020 są zagrożone? Na chwilę obecną impreza ma się odbyć jednakże Los Angeles w związku z koronawirusem ogłasza stan wyjątkowy.

Koronawirus uderzy w targi E3 2020? Na chwilę obecną trudno odpowiedzieć sobie na to pytanie. Bez wątpienia wirus, który opanowuje coraz więcej państw może być zagrożeniem. W dniu wczorajszym w związku z coraz większą liczbą zachorowań wśród mieszkańców ogłosił stan wyjątkowy.

Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, wystawców, partnerów i obsługi to dla nas najwyższy priorytet. Kontynuując planowanie bezpiecznego i udanego E3 w dniach 9-11 czerwca 2020, ESA będzie każdego dnia monitorować i oceniać sytuację. – informują organizatorzy imprezy.

Game Developers Conference, IEM czy Taipei Game Show te trzy duże imprezy łączy jeden mianownik. Wszystkie zostały odwołane i przeniesione na bliżej niesprecyzowany termin. Ten sam los może spotkać czerwcowe E3. Jeżeli obecna sytuacja na świecie się nie zmieni może się okazać, że organizator imprezy – ESA – będzie musiał podjąć kroki, które mogą okazać się kolejnym ciosem dla graczy.

ESA zapewnia o ciągłym monitorowaniu sprawy. Nie pozostaje nam nic jak czekać na dalsze informacje.