EA Play dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate!

Electronic Arts daje graczom więcej swobody w wyborze kanałów dostępu do gier i bonusów w tytułach, które uwielbiają. Od jutra, czyli 10 listopada, abonament EA Play będzie bez dodatkowych kosztów dostępny dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate na Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One.

EA Play pozwala graczom czerpać jeszcze więcej z ich ulubionych gier. Otrzymują oni nieograniczony dostęp do ponad 60 największych i najlepszych gier EA, w tym Star Wars Jedi: Upadły Zakon, który zostanie jutro dodany do The Play List. Abonenci otrzymają dostęp do ekskluzywnych wyzwań w grze i nagród, specjalnej zawartości tylko dla abonentów oraz promocji na gry EA i zawartość do pobrania. Mogą też testować wersje próbne nowych gier przez 10 godzin, włączając w to uwielbiane przez wszystkich serie i topowe tytuły, takie jak Madden NFL 21, Star Wars: Squadrons i FIFA 21.  Od 15 grudnia EA Play będzie także dostępne w Xbox Game Pass na PC na systemach Windows 10 za pośrednictwem aplikacji Xbox App na PC oraz aplikacji EA Desktop (beta), naszej zmodernizowanej platformy na PC.

EA rozwija również współpracę z Microsoft, rozpoczynając tworzenie gier uruchamianych  w chmurze (wersja beta) za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate. Od 10 listopada abonenci Xbox Game Pass Ultimate będą mogli grać w siedem gier EA w chmurze na urządzeniach  z systemem Android: The Sims 4, Madden NFL 20, Unravel 2, Dragon Age: Inkwizycja, Mirror’s Edge Catalyst, Mass Effect: Andromeda i Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Nasza wspólna praca nad technologią chmury skorelowaną z Xbox jest kluczowa dla zaangażowania
w przełamywaniu barier w dostępności. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim graczom, niezależnie od platformy, z której korzystają.