Fallout 76 z 2. sezonem! 22. aktualizacja gotowa do pobrania

Największa aktualizacja Fallouta 76 od czasu Wastelanders jest już dostępna do pobrania bezpłatnie dla wszystkich graczy. 22. aktualizacja to zmiana wyważenia systemu walki i nagród dla wszystkich graczy w formie Jednego pustkowia, na którym możecie odkrywać co tylko chcecie i z kimkolwiek chcecie, nawet jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z Falloutem 76.

22. aktualizacja rozpoczyna też 2. sezon: Armor Ace, dodaje legendarne profity dla jeszcze większej różnorodności konfiguracji i zupełnie nowe codzienne powtarzalne misje w postacie codziennych operacji.

Jedno pustkowie 

Jedno pustkowie wyrównuje pole gry dla wszystkich graczy, wyważając system walki i nagród. Od teraz gracze na wszystkich poziomach mogą do siebie dołączać i ruszać w dowolne miejsce w Appalachach, gdzie zawsze czeka na nich wyważona walka i nagrody odpowiedniego poziomu. Całe Appalachy stają się w ten sposób otwarte dla postaci na niższych poziomach, a weterani mogą wrócić obszarów uprzednio znajdujących się na zbyt niskim dla nich poziomie, aby zmierzyć się ze świeżymi wyzwaniami.

Sezon 2.: Armor Ace 

Wraz z 22. aktualizacją rozpoczyna się też 2. sezon zawierający nową planszę S.C.O.R.E. i zupełnie nowe nagrody. W 2. sezonie gracze dołączą do prawdziwego amerykańskiego bohatera, Pancernego Asa, i jego patriotycznego Potężnego Patrolu podczas ich marszu ku wolności na całym świecie w celu pokonania Ujarzmiciela! Tak jak w przypadku Legendary Run Armor Ace jest bezpłatne dla wszystkich graczy i zawierać będzie 100 rang do zdobycia z zupełnie nowymi nagrodami, takimi jak: 

  • Zestaw ścian i sufitów szklarni 
  • Strój Ujarzmiciela 
  • Niepowtarzalny zestaw pancerza wspomaganego Potężnego Patrolu 
  • I wiele innych! 

Legendarne profity 

Począwszy od poziomu 50. gracze mogą teraz odblokowywać pola legendarnych profitów. Każdy legendarny profit posiada cztery rangi, które można odblokować przetwarzając niepotrzebne karty profitów. Sprawdźcie niektóre legendarne profity dostępne w tej aktualizacji: 

  • Bojowy chemik – w regularnych odstępach czasu automatycznie generuje potężne prochy wzmacniające zdolności bojowe   
  • Obrażenia uboczne – szansa na to, że wrogowie zabici bronią białą eksplodują 
  • Restart – szansa na automatyczne wskrzeszenie z pełnią zdrowia, gdy zginiesz w pancerzu wspomaganym 

Codzienne operacje 

Gracze mogą wynieść jeszcze więcej ze swoich ataków na lochy w ramach codziennych operacji, systemu, który dodaje do lochów możliwość wielokrotnego przechodzenia. Codzienne operacje pozwalają graczom wskoczyć do jednego z lochów w Appalachach i walczyć z trudnymi falami losowych wrogów oraz zaliczać serie celów. Oprócz losowych wrogów i celów, wrogowie będą posiadali własne niepowtarzalne modyfikacje. Nowy system mutacji wrogów daje każdemu przeciwnikowi „supermoc„, która wymaga od graczy dostosowywania strategii i taktyki na bieżąco.