Farm & Fix 2020

Farm & Fix 2020 – poznaliśmy szczegóły produkcji SimFabric

Farm & Fix 2020 to symulator farmera, za które odpowiedzialne jest powstałe w 2016 roku studio SimFabric. Poznaliśmy szczegóły produkcji.

Farm & Fix 2020 ma być wyjątkową grą. Ma ona połączyć ze sobą najlepsze elementy z trzech różnych gier: Mechanic Simulator (symulator mechanika pojazdów), Farm Simulator (symulator farmy), House Flipper (symulator prac remontowych). Dzięki temu gra ma być unikalna i znacząco wyróżniać się na tle konkurencji. Studio liczy, że ich gra odniesie podobny sukces jak House Flipper. Dodatkowo warto wspomnieć, że tytuł ten pojawi się na wszystkich aktualnie dostępnych platformach sprzętowych. W późniejszym czasie dojdzie do nich również PlayStation 5 i Xbox Series X.

Symulator farmera od studia SimFabric ma mocno skupić się na realiźmie. W momencie gry w traktorze skończy się nam paliwo to będziemy zmuszeni na piechotę wybrać się na pobliską stację benzynową. Podczas prac w polu może się zdarzyć, że złapiemy gumę. Wtedy będziemy musieli wymienić całe koło. Studio nie ukrywa, że mocno zastanawia się nad wprowadzeniem do gry trybu dla wielu graczy. Ten jednak miałby powstać nieco później i wyjść w formie DLC.

Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. Ta jednak nastąpić ma jeszcze w tym roku.