Tomb Raider

Growe kino na niedzielę: Tomb Raider

„Tomb Raider” z 2018 roku to film akcji i przygody, który został wyreżyserowany przez Roara Uthauga. Film jest nową wersją historii ikonicznej bohaterki gier wideo, Lary Croft, która wciela się w nią Alicia Vikander. Film opowiada o przygodach Lary, która próbuje odkryć tajemnicę zaginionego ojca, biorąc udział w niebezpiecznej wyprawie na tajemniczą wyspę.

Tomb Raider

Fabuła filmu „Tomb Raider” opiera się na opowieściach z popularnych gier wideo, jednak wprowadza wiele nowych elementów. Historia jest dobrze zbudowana i wprowadza wiele elementów zaskoczenia, dzięki czemu film trzyma widza w napięciu. Akcja filmu jest dynamiczna i pełna emocji, z wykorzystaniem spektakularnych efektów specjalnych.

Alicia Vikander jest świetna w roli Lary Croft, przekonująco grając postać silnej, niezależnej kobiety. Widać, że Vikander bardzo przygotowała się do roli i świetnie odnalazła się w akcji i scenach walki. Inni członkowie obsady, w tym Dominic West jako ojciec Lary oraz Walton Goggins jako główny antagonista, również świetnie odgrywają swoje role.

Tomb Raider

Największym atutem filmu „Tomb Raider” są wspaniałe zdjęcia i krajobrazy, które zostały sfilmowane na terenie Południowej Afryki. Świetnie oddają one klimat i atmosferę gry wideo, dzięki czemu film jest pełen napięcia i zagadki. Dodatkowo, efekty specjalne i wizualne są bardzo dobrze wykonane i dają wrażenie, że Lara naprawdę walczy z przeciwnikami na tajemniczej wyspie.

Jedyną wadą jest to, że niektóre sceny są nieco przewidywalne i nie wprowadzają wiele nowych elementów do historii. Jednakże, reżyserowi udało się zachować równowagę między akcją a rozwojem postaci, co sprawia, że film jest interesujący i wciągający.

Tomb Raider

„Tomb Raider” z 2018 roku jest bardzo dobrym i emocjonującym filmem akcji i przygody. Świetnie odwzorowuje klimat i atmosferę gier wideo, a Alicia Vikander w roli Lary Croft jest przekonująca i niezwykle utalentowana. Mimo pewnej przewidywalności, film wciąga widza w napięcie i daje wiele emocji i rozrywki. Polecam go fanom gier wideo oraz wszystkim miłośnikom filmów akcji i przygody.

GDZIE OBEJRZEĆ (VOD)?

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Trending