GTA 6

GTA 6 rozegra się w 1998 roku?

Zapewne tak jak i my z niecierpliwością wyczekujecie zapowiedzi GTA 6. Wygląda na to, że nowa część gry rozegra się w 1998 roku.

Do oficjalnej zapowiedzi GTA 6, nowej produkcji studia Rockstar Games zapewne jeszcze trochę poczekamy. Gracze na całym świecie już teraz starają się doszukać wskazówek odnośnie szóstej części Grand Theft Auto. Ostatnie zmiany ekipy odpowiedzialnej za grę wskazują jednak ujawnienie czegoś dużego.

Na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawił się niecodzienny obrazek. Przedstawia on robota, który trzyma w dłoniach logo amerykańskiej firmy. Na grafice można też zauważyć wcześniej wspomniany rok 1998. Pokrywałoby się to z plotkami jakoby najnowsze GTA miałoby się rozgrywać w latach 90.

Warto również wspomnieć w tym miejscu o tym, że na oficjalnym kanale Rockstar Games wzrosła liczba materiałów wideo. W tym momencie katalog wskazuje 259 filmów jednakże tylko 258 z nich dostępne jest jako publiczne. Wygląda na to, że wgrany świeżo film nie został jeszcze ujawniony światu. Być może to teaser najnowszej produkcji studia.

Czekamy z niecierpliwością!