Konwent BlizzConline odbędzie się 19 i 20 lutego

Wyregulujcie chronometry, nie spuszczajcie oczu z piasku przesypującego się w klepsydrze lub ustawcie sobie przypominajki w smartfonach – bez względu na to, jak mierzycie czas, zaznaczcie sobie 19-20 lutego 2021, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się sieciowy konwent BlizzConline!

Niestety, w tym roku okoliczności nie sprzyjają spotkaniom twarzą w twarz, zwłaszcza w formie imprez masowych, dlatego postanowiliśmy przesłać wam odrobinę ducha BlizzConu w postaci imprezy sieciowej. Wciąż mamy wiele do zrobienia i minie trochę czasu, nim będziemy gotowi do przekazania szczegółowych informacji, ale chcieliśmy dać wam znać, jak możecie wziąć udział we wspólnej zabawie online.

Szykujcie prace na prezentację dzieł społeczności

Jednym z wydarzeń podczas przyszłorocznego konwentu BlizzConline będzie prezentacja dzieł społeczności. To świetna okazja, by swoje prace zaprezentowali fanom gier Blizzarda na całym świecie cosplayerzy, artyści i inni twórcy społecznościowi, którzy mogą wziąć udział w ekscytujących konkursach i pokazach. Dzięki całkowicie sieciowemu charakterowi przyszłorocznego konwentu w wydarzeniach tych będzie mogło uczestniczyć więcej chętnych niż w całej dotychczasowej historii BlizzConów. Organizujemy również wyjątkowy Pochód Murloków i zachęcamy wszystkich do dołączenia poprzez przesyłanie nam waszych zdjęć i filmików.

Jeśli chcecie wziąć udział w Pochodzie Murloków lub prezentacji dzieł społeczności, pamiętajcie o zachowaniu wszelkich środków ostrożności podczas grupowego tworzenia zdjęć, filmów i innych zgłoszeń. Zobaczcie, co musicie wiedzieć, aby rozpocząć przygotowania!