KSW

KSW wkracza do e-sportu – oto KSW Games

Mistrz w wadze ciężkiej Karol Bedorf ogłasza KSW Games. Jest to inicjatywa, która ma organizować rozgrywki e-sportowe dla graczy

Podczas minionego Poznań Game Arena, Karol Bedorf zapowiedział oficjalnie nową organizację. Od teraz skrót KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki kojarzyć się będzie nie tylko z galą, ale również i grami komputerowymi.

– Możemy oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Startujemy razem z Medusą z projektem pod tytułem KSW Games. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się też organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zarówno zawodników z dziedziny MMA, jak i z zawodnikami z dziedziny esportowej.

Domyślać się tylko możemy, że walki transmitować będzie telewizja Polsat Games. Od lat to właśnie telewizja Polsat współpracuje z Konfrontacją Sztuk Walki przy organizacji kolejnych gal.

Wszystko pięknie ładnie. Takie inicjatywy są potrzebne. Martwi nas jednak fakt, że współorganizatorem organizacji będzie nie kto inny jak Adrian „Medusa” Salamon, kontrowersyjny YouTuber, który naszym skromnym zdaniem nie jest wzorem do naśladowania.