Leisure Suit Larry trafia na Xbox One

Wydawca, Assemble Entertainment, z radością ogłasza powrót Larry’ego, którego miłosne podboje dotarły na platformę Xbox One.

Uwaga, panienki, do… nadchodzę! Moja nowa przygoda, Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry, zabiera mnie – mniejsza o detale, szczegóły i drobnostki – z końcówki lat 80. prosto w rok 2018, no i raju, ale się ten świat pozmieniał! Chociaż moje staromodne postrzeganie wszystkiego, z kobietami włącznie, zderza się z nowoczesną rzeczywistością potężniej, niż zderzają się ze sobą piersi hojnie wyposażonej blondyny biegnącej plażą, jestem zwarty i gotowy, by wyrwać całe to XXI stulecie!

W tej klikanej przygodówce, którą mogę uznać za typową dla gatunku, wspólnie przeżywamy moje zupełne zauroczenie Faith, czyli ostro nagrzaną asystentką szefa Śliwy znanej na całym świecie firmy z branży technologicznej. Ponieważ w tych czasach nawet randkowanie przyjęło cyfrową formę, po pierwsze muszę popracować nad wynikiem na Bimberze, czyli będącej totalnie na fali, w-dwustu-procentach-niezbędnej aplikacji, która pozwala spotykać kobiety, zaspokajać ich potrzeby i otrzymywać za to punkty podrywu na sieciowym profilu. A kiedy tylko znajdę wolną chwilę, mogę rzucić okiem na kilka nowych fotek w bikini na Instachłamie – 2018 rok czesze makówkę!

Cechy gry:

  • Leisure Suit Larry wkracza w XXI wiek – a kiedy dojdzie, zależy tylko od ciebie,
  • Poznawaj tworzony z miłością, nieliniowy świat gry umiejscowiony w 2018 roku i jego ponad 30 ręcznie rysowanych miejsc,
  • Używaj Bimbera, czyli wbudowanej w grę aplikacji, wraz z jego innowacyjnym mechanizmem randkowania, by poprawiać swój wynik i ostatecznie utorować sobie drogę do Faith, kobiety twoich marzeń,
  • Rozwiązuj zagadki dla koneserów klasyki i wchodź w interakcje z ponad 30 ręcznie rysowanymi postaciami.