Nowa seria komiksów Overwatch trafiła do sieci i jest za darmo

Nie możecie tego przegapić! Zespoły Overwatch i Dark Horse Comics z przyjemnością ogłaszają nową serię komiksów Overwatch – Smuga: Londyn wzywa, która opowiada o ulubienicy graczy – Smudze!

Za ilustracje odpowiada artystka komiksowa, której dzieła znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa, Babs Tarr („Batgirl”, „Motor Crush”), a za scenariusz – zdobywczyni nagrody Eisnera, Mariko Tamaki („Laura Dean Keeps Breaking Up With Me”, „Lumber Janes”). Seria opowiada o przygodach młodej Smugi w jej rodzinnym mieście.

Dziś oficjalna premiera 1. z 5 numerów. Gracze i fani mogą przeczytać jego cyfrową wersję za darmo wyłącznie na stronach Dark Horse Digital i PlayOverwatch! Komiks został wydany w ponad 13 językach, dzięki czemu gracze z całego świata będą mogli śledzić przygody naszej bohaterki w Wielkiej Brytanii!

Serii komiksów Londyn wzywa towarzyszyć będzie wyzwanie Smugi: Komiks w Overwatch. W dniach 15-28 września za wygrane mecze gracze będą mogli zdobyć zupełnie nową epicką skórę Komiks dla Smugi oraz inne elementy kosmetyczne. Skórka wzorowana jest na rysunkach z komiksu Londyn wzywa. W tym samym okresie, za oglądania transmisji Overwatch na Twitchu będzie można zdobyć rozmaite graffiti z komiksowymi motywami.

Mieliście kiedyś wrażenie déjà vu? Przygotujcie się na nie, ponieważ kolejne numery będą wydawane co miesiąc, abyście mogli regularnie śledzić londyńskie przygody Smugi. Mamy też dobre wieści dla kolekcjonerów – wszystkie części serii będą dostępne również w wersji drukowanej. Pierwszy zeszyt zadebiutuje na sklepowych półkach 2 grudnia 2020!