Październikowa oferta PlayStation Plus – Need for Speed Payback i Vampyr

Prezentujemy październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Need for Speed Payback i Vampyr, czyli jedna z odsłon kultowej już serii gier wyścigowych oraz mroczne, przepełnione akcją RPG od studia Dontnod Entertainment. Oferta będzie dostępna od 6 października od godziny 11:00 czasu polskiego.

Need for Speed Payback

Need for Speed Payback to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier na świecie. Akcja toczy się w półświatku Fortune Valley. Zadaniem gracza jest pokonanie lokalnego kartelu, którzy rządzi miejscowymi kasynami, a także całym przestępczym podziemiem. Na spragnionych przygód, czekają wyścigi i misje, które pozwolą zdobyć szacunek Fortune Valley, a także zagwarantują możliwość startu w ostatecznym wyścigu.

Vampyr

Popularny tytuł studia Dontnod Entertainment przenosi graczy do Londynu w roku 1918 r. gdzie wcielają się w rolę dr. Jonathana Reida, który od niedawna jest także wampirem. Jako lekarz musi znaleźć lekarstwo na grypę, która dziesiątkuje mieszkańców, a jako wampir musi żywić się tymi, których obiecał wyleczyć. Na wszystkich zainteresowanych czekają starcia z łowcami wampirów, nieumarłymi skalami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. Gracze będą mieli do dyspozycji nieczyste moce, pozwalające manipulować zwykłymi śmiertelnikami, poznawać ich tajemnice i wybierać wśród nich swoje kolejne ofiary.