PlayStation Plus i listopadowa oferta tytułów do pobrania

Prezentujemy listopadową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Śródziemie™: Cień wojny™ i Hollow Knight: Voidheart Edition, czyli gra dla wszystkich fanów Władcy Pierścieni, a także wielokrotnie nagradzana, pełna akcji przygoda w świecie robali i bohaterów. Gry będą dostępne do pobrania od 3 listopada od godziny 11:00 czasu polskiego.

Śródziemie™: Cień wojny™

Obowiązkowy tytuł dla wszystkich fanów Władcy Pierścieni. Kontynuacja docenionej przez wielu krytyków gry Śródziemie: Cień Mordoru, osiągnęła Metascore na poziomie 80. Na wszystkich graczy czeka wiele pojedynków z oddziałami wroga, a głównym zadaniem będzie opanowanie Mordoru od środka.

Hollow Knight: Voidheart Edition

Wielokrotnie nagradzana, pełna akcji gra przygodowa w świecie robali. Odkrywanie tajemniczych jaskiń, zwiedzanie pradawnych miast, a także próba swoich sił na śmiercionośnych pustkowiach to tylko niektóre z elementów gry docenionej przez graczy na całym świecie. Głównym zadaniem w grze, która osiągnęła Metascore na poziomie 85, będzie rozwiązanie tajemnic pogrzebanych w samym sercu królestwa.

Pierwszy tytuł na konsolę PlayStation 5 w ofercie PS Plus!

W listopadzie wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo i konsolę PlayStation 5 będą mogły również pobrać grę Bugsnax[1], czyli przygody na tajemniczej wyspie Snaktooth.

Niesamowita przygoda na wyspie Snaktooth, na której znajdują się tajemnicze stworzenia będące pół robakami, pół smakołykami. Każdy z graczy będzie musiał spróbować odnaleźć nieustraszoną Elizabert Megafig. W trakcie poszukiwań czeka wiele zagadek, a także ponad 100 gatunków Bugsnaxów, które gracze będą mogli złapać wykorzystując różne urządzenia i przynęty.