Resident Evil

Resident Evil. Nadciąga nowa gra od Capcom

Nowe Resident Evil otrzymamy już w przyszłym roku. Aktualnie Capcom przygotowuje się do premiery odświeżonego Resident Evil 3.

AestheticGamer potwierdził, że gracze w przyszłym roku otrzymają zupełnie nowego Resident Evil. To dobra informacja dla fanów serii. Wszak ile można ogrywać odświeżane kotlety.

Wśród informacji, które podał informator pojawiła się taka oto ciekawostka. Według niego Capcom w następnym roku finansowym zamierza wydać dwie gry o zombiakach. Pierwszą z nich jest oczywiście trzecia część odświeżonego Residenta, która pojawi się już niebawem. Druga z pozycji zadebiutować ma w 2021 roku. Oznaczało by to, że nowy tytuł o zombiakach miałby pojawić się również na konsolach nowej generacji.

AestheticGamer mówi również, że Capcom miał pracować nad odświeżonym Dino Crisis. Prace te jednak zostały przerwane, a projekt został zawieszony.

Na oficjalne zapowiedzi musimy jeszcze trochę poczekać. Najbliższa możliwość gdzie Capcom mógłby zaprezentować swoje nowe tytuły to tegoroczne targi E3.