Star Wars: Squadrons i krótkometrażowa animacja „Hunted”

Motive Studios zaprezentowało krótkometrażową animację prezentującą wyczekiwaną grę Star Wars: Squadrons, której premiera zaplanowana jest na 2 października.

Historia przedstawiona w „Hunted”, animacji stworzonej we współpracy z Motive Studios, Lucasfilm i Industrial Light & Magic, ma miejsce przed wydarzeniami ze Star Wars: Squadrons. Przedstawia jednego z asów myśliwskich, którzy będą wspierać graczy podczas kampanii jednoosobowej.

Fabuła nadchodzącej produkcji skupia się na momencie odwetu Imperium po niespodziewanym ataku Nowej Republiki na imperialną stocznię orbitującą wokół Var-Shaa. Jednak dla dowódcy Eskadry Tytanów, Varko Graya, bitwa jest daleka od zakończenia. Jest ostatnim pilotem TIE na polu bitwy, ściganym przez zdeterminowanego X-winga Nowej Republiki. Jak potoczyła się jego historia? Zobacz na oficjalnym kanale EA Star Wars.

Star Wars: Squadrons zadebiutuje 2 października 2020 na konsole PlayStation®4 i Xbox® One oraz na komputery osobiste za pośrednictwem Origin™, Steam i Epic Games Store. Gra oferuje również rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości (VR) na PlayStation® 4 i PC wraz z trybem cross-play.

Fani, którzy zamówią Star Wars: Squadrons w pre-orderze otrzymają specjalne elementy kosmetyczne przedstawione w najnowszej animacji krótkometrażowej.