The Last of Us Part II

The Last of Us Part II zbyt długie na jeden sezon serialu

The Last of Us Part II to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, która weszła na rynek w 2020 roku. Gra spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, którzy chwalili jej emocjonalną historię oraz fantastyczne wykonanie.

Nie jest więc zaskoczeniem, że twórcy gry zdecydowali się na kontynuację w postaci serialu telewizyjnego. „The Last of Us 2” będzie składał się z jednego sezonu, który będzie skupiał się na nowych wydarzeniach, a także na rozwinięciu historii bohaterów z gry.

Twórcy stwierdzili, że The Last of Us Part II jest zbyt duże, by zmieścić się w jednym sezonie. Dlatego zdecydowano się umieszczenie wydarzeń z drugiej części gry w więcej niż jednym sezonie. Jeżeli dobrze pójdzie to fani produkcji doczekają się również sezonu, który ukaże wydarzenia, które mogłyby się wydarzyć po grze The Last of Us Part II.

Serial będzie produkowany przez studio HBO, a na czele zespołu scenarzystów stanie Craig Mazin, który jest znany z tworzenia scenariuszy do takich produkcji jak „Chernobyl” czy „Hangover 2„.

Nie wiadomo jeszcze, kto zagra w głównych rolach, ale fani już teraz wyrażają swoje nadzieje co do obsady. Bez wątpienia serial będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych w najbliższych latach.

Power your creative ideas with pixel-perfect design and cutting-edge technology. Create your beautiful website with Zeen now.

Trending