Tropico 6 – Nintendo Switch Edition już w sprzedaży!

Tropico 6 – Nintendo Switch Edition jest już w sklepach. Ogłoszona w zeszłym tygodniu podczas Direct Mini Partner Showcase, gra Tropico 6 – Nintendo Switch Edition po raz pierwszy przenosi popularny symulator dyktatora na platformę Nintendo Switch. Domorosłych despotów zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego z samym El Presidente, który znajdziecie powyżej! 

Tropico 6 – Nintendo Switch Edition to cała zawartość oryginalnego Tropico 6 i wszystkich bezpłatnych aktualizacji, oraz zupełnie nowy projekt pałacu, piękny ozdobny flaming, oraz strój turysty dla El Presidente – doskonały, aby pilnować obywateli. Dodatkowo, gra została w pełni zoptymalizowana zarówno na granie w trybie przenośnym, jak i na telewizorze.

LIVESTREAM
Dołącz do celebrowania premiery Tropico 6 – Nintendo Switch Edition na oficjalnym kanale Kalypso Media w serwisie Twitch dziś wieczorem o 19.00, razem z oficjalnym sobowtórem El Presidente – Konstantinem Sauerem.

O GRZE:
Rządź gdzie chcesz dzięki Tropico 6 – Nintendo Switch Edition!
Po raz pierwszy w serii Tropico 6 – Nintendo Switch Edition zabiera ulubiony symulator dyktatora na konsolę Nintendo Switch. W czasach politycznej zawieruchy i społecznych niepokojów ludzie wyczekują wizjonerów, którzy pokierują swoim krajem w sposób zapobiegliwy i pomysłowy. Wykaż się raz jeszcze jako budzący strach dyktator lub pokojowy mąż stanu w państwie-wyspie Tropico i kształtuj przeznaczenie narodu przez cztery różne epoki. Mierz się z nowymi wyzwaniami na scenie międzynarodowej i zawsze miej na względzie potrzeby swoich obywateli.
Po raz pierwszy w serii zarządzaj wielkimi archipelagami, buduj mosty, by łączyć wyspy i korzystaj z nowych środków transportu oraz nowoczesnej infrastruktury. Wysyłaj agentów, aby wykradli cuda świata, jak Statua Wolności i Wieża Eiffla. Dostosuj pałac do swoich upodobań i wygłaszaj płomienne mowy z balkonu, aby zdobyć poparcie poddanych. Tropico 6 – Nintendo Switch™ Edition zawiera ekskluzywny projekt pałacu, urzekający staw z flamingami, czyli coś, co każdy dyktator pragnie mieć, aby zrobić wrażenie na sąsiadujących krajach, a także kostium turysty dla El Presidente, aby mógł cieszyć się gorącymi karaibskimi nocami.


CECHY GRY:

  • Gra zoptymalizowana na konsolę Nintendo Switch – zarówno do trybu przenośnego, jak i telewizyjnego.
  • Po raz pierwszy w serii graj na dużych archipelagach. Zarządzaj wieloma wyspami jednocześnie i pokonuj rozmaite nowe wyzwania.
  • Wysyłaj agentów do obcych krajów, aby wykradali światowe cuda i zabytki, a następnie dodawaj je do swojej kolekcji.
  • Buduj mosty i tunele, transportuj obywateli i turystów taksówkami, autobusami oraz kolejkami linowymi. Tropico 6 oferuje całkiem nowe możliwości w zakresie transportu i infrastruktury.
  • Dostosuj wygląd swojego pałacu i wybieraj spośród ekskluzywnych dodatków.
  • Przeprojektowany system rozwoju oparty na politycznych aspektach bycia najpotężniejszym światowym dyktatorem.
  • Powracają mowy wyborcze! Przemawiaj do ludu i składaj obietnice, których nie jesteś w stanie dotrzymać.