Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops Cold War

Rok 1981. Moment kulminacyjny zimnej wojny. Światowe mocarstwa walczą o dominację, a na horyzoncie majaczy nieznane zagrożenie. W Call of Duty: Black Ops Cold War gracze wezmą udział w tajnych operacjach, tocząc bitwy, które oficjalnie nigdy się nie odbyły, by powstrzymać spisek powstający od dekad.
Czeka cię niesamowita kampania, w której bohaterowie Black Ops – Alex Mason, Frank Woods i Jason Hudson – łączą siły z zupełnie nowymi postaciami, by powstrzymać tajemniczego wroga, znanego jako Perseus.
W nowym trybie wieloosobowym Black Ops zwiedzisz różne zakątki świata, poczynając od pustyń Angoli, aż po Morze Czarne, tocząc międzygeneracyjne i międzyplatformowe walki 6 na 6, 12 na 12 i oddziałowe starcia dla 40 graczy.

Zupełnie nowa przygoda kooperacyjna czeka na ciebie i twój oddział w trybie Zombie, w pierwszym epizodzie historii Mrocznego Eteru: Die Maschine. Jako członek wspieranej przez CIA organizacji Requiem poznasz tajemnice eksperymentu z czasów II wojny światowej, który może zagrozić porządkowi świata.